Burdur ilinden Antalya’ya girişte sizleri karşılayan Döşemealtı 52 Bin nüfusu ile küçük olmasına rağmen geniş bir haritaya sahip olması nedeniyle ulaşımda araç kullanımı yaparken yapacağınız küçük kazalar yada arızalar nedeniyle Döşemealtı Oto Çekici arayışı içerisine girebilirsiniz. Kimsenin yolda kalmasını istemeyiz ancak bu aşamada aracı ile yolda kalan kişilere 7-24 hizmet vermek üzere Bilgin Oto Kurtarma sizlere hazır. Bu anlamda arayacağınız telefon numarası ise 0 506 202 02 02.

Döşemealtında Oto Kurtarıcı Arıyorsanız

Antalya Organize Sanayisini bünyesinde barındıran Döşemealtı nüfus olarak daha az bir ilçe olmasına karşın misafirlerini Antalya’ya ilk girişte karşılaması, sanayi bölgeleri ile milyonlarca kişiye ev sahipliği yapıyor. Antalyaspor çalışma sahası, At yarışları pisti, Uluslar arası Üniversite, Karain Havaalanı gibi gözde mekanların yanında Antalya Otogar’ının da bu ilçeye yapılacak olması önemini biraz daha artırmış durumda. Bu nedenle kalabalık bir nüfusa hitap eden Döşemealtında Şehirlerarası Kamyon nakliye firmalarının da bulunduğunu söylemek doğru olur. Böylesine öneme sahip bir ilçede muhtemel olarak otomobiliniz ile yola kalabilir ve kaza geçirebilirsiniz. Aracınızın hareket edemeyecek seviyede olması ve arızalanması gibi durumlarda sizlerin gününüzün kötü gitmesine sebep. Ancak bu durumdan kurtulmak ve aracınızı emin ellere teslim etmek adına Bilgin Oto Çekici olarak sizlere Döşemealtı İlçesi ve sınırlarında tüm mahallelerde hizmetinizdeyiz.

Hangi Mahallelerde (Bölgelerde) Hizmet Veriyoruz.

Döşemeltı Antalya’nın Merkez ilçesidir. Diğer Merkez İlçeler ilçeleri Kepez, Muratpaşa, Aksu, Döşemealtı ve Kaş ilçesi başta olmak üzere Ahırtaş, Akkoç, Altınkale, Aosb1 Kısım, Aşağıoba, Ayanlar Aydınlar, Bademağacı, Bahçeyaka, Bıyıklı Camili, Çığlık, Çıplaklı, DAğbeli, Dereli, Düzler Çamı, Ekşili, Ilıca Köy, Karaman, Karataş, Karaveliler, Kevşirler, Killik, Kovanlık, Kömürcüler, Nebiler, Orta, Selimiye, Tomalar, Yağca Yalınlı, Yeniköy, Yeşilbayır mahallelerinde oto çekici hizmeti için yanınızdayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here