Aracımız ile yolda kalmanın bizlere olan maddi bedellerinin yanı sıra manen yıprattığı hususlar bulunuyor. Bu aşamada değer verdiğimiz aracın arızalanması yada geçirdiğimiz trafik kazaları neticesinde aracımızı en hızlı,en uygun fiyata, en sağlıklı biçimde tamircinize ulaştırmak için tercih sebebiniz biz olmalıyız.  Antalya Kepez İlçesi ve mahallelerine en hızlı şekilde ulaşım sağlayarak aracınızı kurtarıyoruz. Kepez Oto Çekici arayan kişiler tam adresinizdesiniz.

Kepez Oto Çekici Telefon Numarası

Teknik olarak 7-24 istenilen saat aralığında ihtiyacınız olan Kepez Oto Çekici için aramanız gereken Telefon Numarası 0 506 202 02 02. Bu numaramız günün 24 saati ulaşılabilir durumda. Aracınızın kaskosu ve sigortası olmayabilir. Her ne kadar kaskolu araçlarınız için sigorta şirketince oto çekici hizmeti alabiliyor olsanız da, Antalya da güvenilir bir şirket olarak faaliyetini gösteren Bilgin Oto Çekici her zaman sizlere destek verecek bir kuruluş.

Kepez Oto Kurtarıcı

Otomobil, minibüs gibi araçların güvenli şekilde çekilmesi, en doğru adrese teslimi gibi hususlarda aradığınız olsa da size mantıklı gelen en yakın çekici olabilir. Burada aslında yanlış düşünüyorsunuz. Aracınızın güvenli çekilmesinin yanında, en doğru eller ile araca yüklenmesi, kurtarılması ve yerine teslimi gibi ayrıntılar önem arz ediyor. Antalya’nın en yoğun nüfusa sahip ilçesi olan Kepez Oto Kurtarıcısı arayanlar kısa süre içinde cevap veriyoruz ve dar zaman kalıbında size mümkün olduğu kadar hızlı ulaşarak sorunlarınızı gideriyoruz.

Kepez Mahallelerine Çekici Hizmeti

Kepez’in mevcut 68 ilçesine doğrudan en hızlı şekilde sizlerin ihtiyacını karşılamak için güvenli çekici araçlarımız ile daima yanınızdayız. Kepez’de olduğu gibi Antalya’nın tüm ilçelerine ulaşım sağlıyoruz. İhtiyaç duyulması ile iller arası araç kurtarma hizmeti de talepler doğrultusunda veriliyor.

Bilgin Oto Çekici Yeni sanayi sitesinde size bir telefon kadar yakın. Bu manada karıştığınız küçük kazalar, arızalar neticesinde yolda kalmanız halinde size en doğru adres Bilgin Oto Kurtarıcı birden fazla çekici araçları ile her daim hizmetinizde. Antalya’da ve merkez ilçeleri başta olmak üzere en yakın çekici arayışında olan araç sahiplerinin isteği doğrultusunda kendi belirlediği adrese ve tamircilere aracınızı güvenli ve sigortalı olarak teslim ediyoruz.

Kepez’in Hangi Mahallelerine Hizmet Veriyoruz?

Kepez’in mevcut 68 mahallesi bulunmaktadır ve bu mahallelerin hepsine oto çekici hizmeti vermekteyiz. Başta Ahatlı, Aktoprak, Altıayak, Altınova düden Altınova Orta, Altınova Sinan, Atatürk Mahallesi, Avni Tolunay Mahallesi, Ayanoğlu Mahallesi, Aydoğmuş Mahallesi, Baraj, Barış, Başköy, Beşkonaklılar, Çamlıbel, Çamlıca, Çankaya, Demirel, Duacı, Duraliler, Düdenbaşı, Emek Ereköy, Esentepe, Fabrikalar, Fatih, Fevzi Çakmak, Gazi, Gaziler, Göçerler, Göksu, Gülveren, Gündoğdu, Güneş, Habipler, Hüsnü Karakaş, Kanal,  Karşıyaka, Kazım Karabekir, Kepez, Kızıllı, Kirişçiler, Kuzeyyaka, Kültür, Kütükçü, Mehmet Akif Ersoy, Menderes, Odabaşı, Özgürlük, Santral, Sütçüler, Şafak, Şelale, TEomanpaşa, Ulus, Ünsal, Varsak Esentepe, Varsak Karşıyaka, Varsak Menderes, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle, Yeni Doğan Mahallesi, Yeni Emek Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yükseliş Mahallesi, Zafer Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here