Konyaaltı Plajının dünyaca üne sahip olması milyonlarca yabancı ve yerli turistin bu ilçemizde toplanmasına neden. Bu kadar kişiye ev sahipliğini yaparken muhtemel kazalar ve araç arızaları ile karşılaşılabilen teknik hatalardan biri. Bu aşamada aracı bozulan ve kaza geçiren kişilere ise ilk gereken Konyaaltı oto çekici. Muhtemel aracınızın başında olamayacağınız durumlar gibi aracınızın da güvenli bir şekilde otopark, oto tamircisi gibi yerlere çekilmesi işlemi için Bilgin Oto Kurtarma 0 506 202 02 02 numarası ile 7-24 hizmetinizde bulunuyor.

Konyaaltı Oto Kurtarıcı

Konyaaltı plajınında olduğu ilçede mahalle sayısı 39. Oldukça geniş bir haritaya sahip olmasının avantajları büyük. Bu aşamada milyonlarca kişiyi kendisine çekebiliyor. Deniz kıyısına olan uzunluğu, turistik mekanları ve oteller bölgesi ile hizmet veren ilçenin bölgelerinde trafik kazasına karışmanız ve aracınızın arızalanması gibi nedenler ile oto kurtarma arayışındaysanız mesai saati kavramı olmaksızın arayabileceğiniz telefon numaramız 0 506 202 02 02.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Antalya Konyaaltı İlçesinde 39 mahalleden bahsetmiştik. Antalya’nın merkez ilçeleri Kepez, Muratpaşa, Aksu, Döşemealtı, Kaş ilçeleri dahil olmak üzere Konyaaltında bulunan; Akdamlar, Akkuyu, Altınkum, Arapsuyu, Aşağı Karaman, Aydınlı, Bahtılı, Çağlarca, Çakırar, Çitdibi Demircilik, Doyran, Doyran Çamlıbel, Doyran Dağ Mahllesi, Geyikbayırı, Gökçem, Gökdere, Gürsu, Hacısekililer,  Hisarçandır, Hurma, Karatpee, Kır, Kuruçay, Kuşkavağı, Liman, Molla Yusuf, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Sarısu, Siteler, Suiçecek, Toros, Uluç, Uncalı, Üçoluk, Yarbaşçandır, Yeni, Zümrüt mahallelerinde ihtiyacınız olduğu dönemde sizler için hazır olacağız.

Araç Çekimindeki Değerleriniz

Trafikte kalmanız sonrasında büyük paralar vererek almış olduğunuz araçlarınızın güvenli ve sigortalı olarak dilediğiniz adrese çekilmesi için Bilgin Oto Kurtarma olarak şehiriçi ve Şehirlerarası araç taşıma hizmetini sizlere en doğru adımlar ile yapıyoruz. Araç kurtarma, taşıma ve oto yardım amaçlı olarak yılların verdiği deneyim ile Konyaaltı ilçesinde oto çekici aramanız halinde sizler için varız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here