Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

2020 Haziran’da Kaş merkezli kurulan işletmemiz, Kaş ve Antalya merkezden hareket eden araçlarımızla Antalya ve tüm ilçelerinde  hizmet vermektedir. Bilgin Oto Kurtarma,  haftanın 7 günü-24 saat çalışma anlayışı ile müşterilerine güler yüzlü ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Araçlarımız yük ve taşıma sigortalı olarak  hizmet vermektedir. Müşterilerimizin araçları yükleme işleminden , taşıma işlemi bitinceye kadar geniş kapsamlı sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

Oto çekici ve kurtarma hizmetleri dahilinde, her müşterinin isteğine ve ihtiyacına yönelik uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar genellikle müşterilerin her çeşit sorununun hızlı bir şekilde çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için tasarlanmıştır. Hizmetler arasında  birden fazla aracın taşınması gereken durumlar müşterilerimiz tarafında daha çok talep görmektedir.

Ayrıca hizmetlerimiz arasında Türkiye’nin tüm bölgelerine ÇOKLU araç çekim hizmeti işletmemiz tarafından sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra, araçların uzun mesafe gitmesi gereken durumlarda da pek çok müşteri bu hizmeti tercih etmektedir. Ayrıca, araçlar da müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen yere gönderilmektedir.

Hizmet politikamız daima müşteri odaklı olmuş,  onların istek, dilek ve şikayetleri doğrultusunda kendimizi geliştirip en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Bu yüzden GÜVENİLİR- HESAPLI bir çalışma anlayışını prensip haline getirdik.

Tüm hizmetlerimizi daima “BİLGİN OTO KURTAMA GÜVENCESİ”YLE yapmayı amaç edindik.

Adres: Ağullu Mh. Anbarlar sok.

NO ½ KAŞ-ANTALYA

TEL: 506 202 02 02

MAİL. sezgin_bilgin@hotmil.com