Aracınız ile yolda kalmanıza neden onlarca sebep sıralanabilir. Bu aşamada en önemli husus bu zor durumdan kurtulmak aracınızın çalışması için en yakın sanayi kuruluşuna gitmek önem arz eder. Muhtemel yolda kalmanız halinde sizlere en yakın çekici olarak 7-24 destek veren Bilgin Oto Kurtarma Kaş bölgesindeki tüm yerlerde hizmet veriyor. Kaş Oto Çekici arayışındaysanız telefon numaramız 0 506 202 02 02.

Kaş Oto Çekici Kurtarıcı 7-24 Hizmetinizde

Yolda kalmanıza bile gerek kalmadan çalışmayan araçlarınız yerinden hareket edemiyor olabilir. Karıştığınız küçük kazalar, arızalar sizlerin gününüzün kötü geçmesine neden olsa da; sizlere bu zorlu gününüzde destek olabilecek bir husus var. Oto çekici olarak Kaş ilçesinin bütün mahalle ve bölgelerinde şehir için ve şehir dışı araç çekimini en uygun fiyat ve şartlarda sağlıyoruz. Sizlerin dileğine göre istediğiniz bir oto tamircisi ile yetkili servisler olmak üzere ülke içerisinde tüm bölgelere araç nakliyesini sağlıyoruz.

Oto Kurtarma Kaş’ta Bilgin Oto Kurtarma’da

Kaş Oto Çekici arayan kişiler ayrıca oto kurtarma, araba çekimi, yol yardımı gibi arayışlarda bulunuyor. Yetkili sertifikalara sahip belgelerimiz ile taşıdığımız araçların güvenliğini sağlamak adına sigortalarımız sayesinde müşteri odaklı olarak güler yüzlü personelimiz ile hizmet sunuyoruz. Sunulan araç ekimi ve oto kurtarma işlemi için tüketicilerin cebine uygun olan fiyatlar ile mağduriyet yaşamanızı önlemek adına sizlere en uygun fiyat hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Hangi Mahallelere Hizmette Bulunuyoruz

54 Mahalleye sahip Kaş’ta tüm bölgelere ulaşım ve trafikten kurtarmak adına oto kurtarma ve yol yardımı hizmetini en iyi fiyatla sunuyoruz. Bu anlamda başta Uğuru, Ahatlı, Aklar, Akörü, Andifli, Balındır, Beldibi, Belenli, Belkonak, Bezirgan, Boğazcık, Cemre, Çamlıköy, Çamlıova, Çataloluk, Çavdır, Çayköy, Çerler, Çeşme, Çukurbağ, Dere, Dirgenler, Doğantaş, Geleşmiş, Gökçeören, Gökçeyazı, Gömbe, Gürsu, Hacıoğlan, İkizce, İslamlar, Kalkan, Karadğ, Kasaba, Kemer, Kınık, Kızılağaç, Ortabağ, Ova, Palamut, Pınarbaşı, Sahilkılınçlı, Sarıbelen, Sarılar, Sinneli, Sütleğen, Uğrar, Üzümlü, Yaylakılınçlı, Yaylapalamut, Yeniköy, Yeşilbarak, Yeşilköy, Yuvacık mahalleleri olmak üzere Kalkan, Fethiye, Kumluca, Demre ve Finike bölgesindeki tüm ihtiyacı olan şoförlere ulaşım sağlıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here